Last Minute Tunisko nejlevnější dovolená léto 2016 - Djerba, Hammamet, Sousse, Port El Kantaoui

TOP Last minute země:

Vyhledejte si Vaši nejlevnější dovolenou:

Použijete naše speciálně nastavené vyhledávání pro Vaši nejlevnější dovolenou.

Hledáte-li informace a rady, jak se rekreovat v zimě, tak zimní dovolená 2013, bude se vám hodit web plný informací jako je například silvestr 2013/2014, nebo tipy na zimní lyžování, spolu s recenzemi nejzajímavěších Alpských a českých letovisk.
Stačí zadat do políčka např.: Djerba

Sport v Tunisku:

Zatímco Tunisko má oprávněně pověst pro své krásné pláže a čisté moře s celoročním mírným podnebím, tato požehnaná země je také rájem pro sportovně smýšlející. Vodní sporty (potápění, šnorchlování, surfování, plachtění) mohou být praktikovány po většinu roku., stejně jako golf, tenis, lov , jízda na koni, pěší turistika

Last minute Tunisko

Informace o Tunisku

Toto místo je nazýváno perlou severní Afriky. Místní architektura a tajmená vůně vás nemůže nezaujmout na každém kroku. Na pobřeží moře naleznete bílí písek, který vybízí ke koupání a odpočinku. Chcete-li zažít adrenalin, je možné zapůjčit třeba jeep a vyrazit do písečných dun a nebo zvolit klidnější projížďku na velbloudech s doprovodem.

Zajímavé Last minute lokality

Tato pohostinná země barev a kontrastů, koření a vůně vás zve na své přírodní krásy, starobylá města, živé festivaly a teplou přívětivost jejich lidu. Tunisko vítá své návštěvníky po dlouhou dobu na svá pobřeží, tuniské tradice a impozantní infrastrukturu moderních hotelů, restaurací a informačních středisek, které byly vyvinuty ke zvětšení komfortu a potěšení turistů. V této exotické zemi lze pozorovat východ Slunce nad Saharou, ochutnávat jídlo v přímořských letoviscích pro skutečné gurmány a dovršit večer s půlnočním plaváním v bazénu v moderním hotelu. A´t už dáváte přednost dlouhým procházkám podél šumivých pláží, či windsurfingu při vánku Středomoří, můžete objevovat starověká místa a legendární města. Tunisko má prostě všechno.

Kultura v Tunisku

Ideální klima, dlouhé a jemné mořské pobřeží Tuniska, nejsevernější to zemí v Africe, se za více jak 3000 let stalo svědkem průchodu Féničanů, Římanů, Vandalů, Byzantijců, Turků, Španělů a Francouzů, kteří zde zanechali své stopy. Toto dědictví můžete najít v několika stovkách lokalit a muzeí a sbírek. Tímto se Tunisko stalo chovatelem jednoho z největších bohatství.

Zajímavá místa v Tunisku

Pokud pojedete do Tuniska poprvé, váš první pohled bude jistě na zlaté pláže a hluboké modré moře. S více než 1200 kilometrů pobřeží Středozemního moře je tato země rájem pro rekreanty. Mezi nejznámější přímořská letoviska patří Sousse, Monastir, Hammamet, Nabeul, Djerba a Tabaraka, která svým návštěvníkům poskytuje jedny z nejlepších písečných pláží spolu s krystalickou vodu a se závratným výběrem hotelů. Pokud však nechcete jen relaxovat na pláži, často hodiny cesty od těchto přímořských letovisek vás čeká úplně jiné Tunisko, část bude vypadat jak z antického Říma, jinde zase naleznete lokality arabské, berberské nebo fénické.

Last minute Djerba

Djerba patří mezi největší ostrov v severní Africe. Díky mezinárodnímu letišti sem turisty z celého světa lákají hotely na velice dobré úrovni, bujná vegetace s množstvím palem a zeleně. Slunce které zde svítí 320 dní v roce si můžete užívat na kvalitních plážích s krásným mořem.

Last minute Hammamet

Dříve malá rybářská vesnička se postupně přeměnila na krásné městké letovisko se vším všudy. Moře zde obklopují písčité pláže lemující citrónovníky a pomerančovníky.
© Last minute dovolená 2016 | Reklama zde | Partneři |
[ochrana osobních údajů]