Last Minute Itálie nejlevnější dovolená léto 2016 - Kalábrie, Lombardie, Sardinie, Toskánsko

TOP Last minute země:

Vyhledejte si Vaši nejlevnější dovolenou:

Použijete naše speciálně nastavené vyhledávání pro Vaši nejlevnější dovolenou.

Hledáte-li informace a rady, jak se rekreovat v zimě, tak zimní dovolená 2013, bude se vám hodit web plný informací jako je například silvestr 2013/2014, nebo tipy na zimní lyžování, spolu s recenzemi nejzajímavěších Alpských a českých letovisk.
Stačí zadat do políčka např.: SardinieCo Last Minute Itálie nabízí?


Itálie se stala jednotným státem roku 1861, výsledkem je to, že Italové často cítí větší loajalitu k jejich regionu, než k národu jako celek - zjevně různé kuchyně, dialekty, krajiny a často i životní úrovně. K dispozici je obrovské kulturní dědictví, existuje zde spousta zbytků říše římské, zejména samozřejmě v samotném Římě, ale každý region zachovává své vlastní ostatky umělecké tradice, které jsou uznávány jako jedny z nejbohatších. Přesto není důvod, aby jste dovolenou strávili pouze prohlídkami umění a architektury. Pokud chcete ležet na pláži, existuje bezpočet míst, kde můžete nechat tělo odpočívat a opalovat. V zimním období zase stojí navštívit hory od Alp po Dolomity, kde můžete využívat krásných zimních radovánek v moderních lyžařských střediscích.

Last minute Itálie

Informace o Itálii

V Itálii naleznete spousty zajímavých míst pro turistiku i relaxaci. V Alpách na hranici s Francií se nachází nejvyší hora Evropky a na jihu největší činná sopka Evropy. Turista zde narazí na průzračná jezera a alpské ledovce a na pobřeží moře které většinou lemují písčité pláže. Celou Itálii doprovází bohotá historie, které je k vidění na spoustě míst této krásné země.

Zajímavé Last minute lokality

V severní části Itálie se nachází vyhledávané turistické letovisko Bibione. Ale většina turistických lokalit neustále zvyšuje kvalitu a nabídku služeb. Hledáte-li rušnou Last minute dovolenou doporučujeme Rimini - velice živé letovisko s vysokou úrovní nabízených služeb. Hodně last minute nabídek je také možno sehnat na dva největší Italské ostrovy - Sicílie a Korsika.
Představujeme Itálii
Ze všech moderních zemí je Itálii možná nejtěžší zařadit. Je to moderní, průmyslová země. Je to ale i země předzvěst stylu, kdy italští designéři přinášejí na každé roční období nové trendy v módě. Je to také středomořská země se vším všudy. Zemědělská půda pokrývá velkou část území zejména na jihu. Především Itálie vyvolává reakci, jeho lidé jsou výbušní, energičtí, v jeden a týž den se může zdát, že jsou Italové lhostejní k turistickým masám a o hodinu později budete velkoryse pohoštěni. Pokud bych měl vyzdvihnout jednu národní vlastnost, tak je to žít naplno. Koná se zde totiž stovky místních festivalů po celé zemi. Zajímavý je i každodenní rituál večerní procházky či "Passegiata" - společenská záležitost, kde slaví jak mladí, tak i staří ve všech městech a vesnicích po celé zemi.

Dovolená v Itálii V Itálii je možné trávit vaši dovolenou na tisíce způsobů, ať už aktivně při sportu (potápění), různými koníčky (návštěva italských fotbalových klubů), relaxováním (rybaření, opalování), návštěvou koncertních sálů (Pucciniho festival) ,poznáváním kultury, či tradičních karnevalů (Benátský karneval), nebo jednoduše posezením v italských kavárnách, které jsou vyhlášeny vynikajícím cappucinem a skvělými víny.
© Last minute dovolená 2016 | Reklama zde | Partneři |
[ochrana osobních údajů]